ÁLLÁSAJÁNLAT

A kolozsvári székhelyű Bolyai Társaság munkatársat keres irodavezetői munkakörbe, részmunkaidőre (4 órás munkaprogrammal).

Feladatkör:

  • tudományos konferenciák és programok szervezése,
  • pályázatok lebonyolítása,
  • a BT pénzügyeinek kezelése,
  • kapcsolattartás a BBTE magyar intézeteivel,
  • a BT honlapjának és Facebook-oldalának napirenden tartása,
  • az Egyetemi Műhely Kiadó pályázatainak és könyvkiadói tevékenységének menedzselése.

Elvárások:

  • jó szervezői és kommunikációs készség,
  • probléma- és feladatmegoldó képesség,
  • számítógépkezelői ismeretek: szövegszerkesztő és táblázatkezelő programokban való jártasság, honlapszerkesztés,
  • flexibilitás,
  • igényesség.

Előny:

  • rendezvényszervezésben szerzett tapasztalat.

Amit ajánlunk:

  • hosszútávú együttműködés,
  • változatos, kreatív feladatok,
  • fejlődési lehetőség.

A jelentkezni lehet:

  • elektronikusan, magyar nyelvű szakmai önéletrajz és szándéknyilatkozat benyújtásával a bolyaitarsasag@gmail.com e-mail címre,
  • a beérkezett dokumentumok alapján a BT vezetősége kiválasztja és felkeresi azokat, akiket személyes interjúra invitál.

A jelentkezés határideje:

  • 2020. április 6.

További információk a 0755684997 telefonszámon vagy a bolyaitarsasag@gmail.com e-mail címen.

HírekPermalink

Comments are closed.